Paleo Főzőiskola - Gyorsítópálya az új étrendhez

Telefon: 20/220 83 23 10-18 óra között várjuk a hívásod!
E-mail: fozoiskola@paleokozpont.hu
Paleo Központ

Infók a főzőtanfolyamokról

1/Kiket várunk?
Várunk minden nőt és férfit, lányt és fiút, nagymamát és nagypapát, akik szívesen készítenek tiszta, természetes alapanyagokból, ízletes, glutén-, tej- és cukormentes ételeket, amiket aztán otthon is pikk pakk megvalósíthatnak.

2/Szükséges-e valami főzőtudás?
Nem :-) A főzősikolához nincs szükség semmilyen előképzettségre, lényeg, hogy kedved legyen eljönni és velünk együtt főzni.

3/Kell vinni valamit?
A főzéshez minden alapanyag és eszköz biztosítva lesz, neked nem kell hoznod semmit, csak a jó kedved! :-)

4/Hova kell menni?
Paleo Központ,  Székesfehérvár, Budai út 144..

Parkolni közvetlenül a ház előtt tudsz a térköves parkolóban.

5/Mikor kell érkezni?
Negyed órával a kezdés előtt már tudunk fogadni. Kérlek, érkezz pontosan, mert a többi résztvevő sem tudja addig elkezdeni a munkát, amíg nem vagy itt.
Van mosdó, tudsz inni nálunk kávét, vizet! :)

6/Hány fős a konyha?
Barátságos konyhánban 12 férőhely van, a tanfolyam jellegétől függ, hogy mennyi a maximális létszám

7/Együtt sütünk vagy külön készít mindenki mindent?
Tanfolyamtól függ. Van, ahol kis adagokban mindenki külön el tudja magának készíteni, de vannak olyan ételek, amit lehetetlen "szétdarabolni" és csoportokra osztva készítitek el. Mindegyik végén kóstolunk és ha marad, kóstolót is tudsz elvinni.

8/Hozhatom a gyermekem, édesanyám?
Igen, neki kísérőjegyet tudsz vásárolni 4.000,-Ft-ért. Így neki nincs külön főzőhelye, nem tud résztvenni a munkafolyamatokban, de itt lehet veled.

9/Kérdezhetek a tanfolyamvezetőtől?
Igen, bátran! Nincs béna vagy ciki kérdés. :)

10/Mennyibe kerül és hogyan kell befizetni?
A tanfolyamok 5.500,-Ft-tól kezdődnek.
Mindig túljelentkezés van, ezért az előzetes befizetéssel tudod biztosítani a helyed akár személyesen, akár utalással.
A jelentkezési lap kitöltése után a postafiókodra érkezik a számlaszám és az összeg, amit két napon belül kell rendezned, ha a helyedet fent kívánod tartani.

Barátságos konyhánkban mindössze 12 hely van, ennyi ember munkáját tudjuk figyelmesen koordinálni, a kérdéseikre válaszolni.

11/Hol szerezhetők be az alapanygok?
A Főzőiskolában felhasznált anyagok és a paleolit táplálkozás minden alapanyaga a paleósok központjában :), a Paleo Központban megtalálható.
A bolt és a Főzőiskola egy helyszínen, együtt, egymást kiegészítve működik.
A tanfolyam alatt és után lehetőség van a vásárlásra, ahol készpénzzel és bankkártyával is fizethetsz!
Minden Főzőiskolás 10% kedvezményt kap aznap a vásárlásból!

12/Összebarátkozunk! :)
Gyere el és...
-jó társaságban leszel, kikapcsolódsz és feltöltődsz,
-nem csak főzni tanulsz, hanem rengeteg kérdésedre választ kapsz,
-meglátod, hogy mennyire más együtt főzni, mint szakácskönyvből kísérletezni,
-megtapasztalod, mekkora öröm a konyhában alkotni

13/Ha kérdésed van, kihez fordulhatsz?
Ha még valamire nem kaptad meg a választ, akkor a 20/220-8323-as számon tudsz érdeklődni. Várjuk a hívásod munkaidőben, 10 és 18 óra között.

14/ Lemondás - Mi van, ha mégsem tudsz eljönni?
Mindenkivel előfordulhat, hogy valami közbejön, megbetegszik. Ha 1 héttel a főzőiskola időpontja előtt lemondod, akkor a teljes befizetett összeget visszatérítjük.
Ha a lemondási határidő után mondod le, akkor sajnos a nem tudjuk visszaadni a jegy árát.

Nincs szükség semmilyen előképzettségre, lényeg, hogy kedved legyen eljönni és velünk főzni

A Főzőtanfolyam sokkal több, mint egy recept elkészítése, tippeket, trükköket hallhatsz, megválaszoljuk a kérdéseid!

Szeretnénk, ha programjaink egyre több vendéghez juthatnának el, így ennek érdekében a kommunikációnk részeként a tanfolyamokról fotók készülnek.
Fenntartjuk a jogot a fotók felhasználásához, különösen az Paleo Főzőiskola weboldalán és Facebook-profiljainkon való megjelenítéshez. Amennyiben ezzel kapcsolatban ellenvetésed van, kérlek, jelezd; ennek hiányában a hozzájárulást megadottnak tekintjük! Köszönjük szépen!