Paleo Főzőiskola - Gyorsítópálya az új étrendhez

Telefon: 20/220 83 23 10-18 óra között várjuk a hívásod!
E-mail: fozoiskola@paleokozpont.hu
Paleo Központ

MI TÖRTÉNIK A FŐZŐTANFOLYAMON?

1/ A tanfolyam előtt negyed órával megérkezel...remélhetőleg éhesen! :)
Üres kézzel jössz, merthogy nem kell hoznod semmi eszközt, alapanyagot! :)

A Boltban regisztrálsz, majd a Konyhában felveszel egy kötényt és választasz egy klassz helyet az asztal körül.

2/ A helyeden vár egy üdítő üdvözlő ital és egy csomag, amiben megtalálod a receptet, kis paleo csoki kóstolót...

Ismerkedsz a szomszédoddal :)

3/ A tanfolyamvezető, aki segít a sütésben, főzésben nektek, bemutatkozik és elkezdjük a munkát:
mérünk, szeletelünk, gyúrunk, keverünk, pucolunk, sütünk, nyújtunk, ellenörzünk, kóstolunk, beszélgetünk...nyüzsi lesz :)

Az ételtől függően van olyan tanfolyam, ahol mindenki külön készít mindent és van, ahol csoportokra osztva készítitek a menüt.
A chef mindent koordinál! Lehet tőle bátran kérdezni! Nincs ciki vagy felesleges kérdés!

4/ Ha nagyon belefáradsz, tudsz inni egy kávét vagy vizet!

5/ Miután kisült, megfőtt együtt kóstolunk, eszünk és ha marad, akkor dobozolunk és haza is tudsz vinni a családnak!

6/ Könnyes búcsút veszünk :'(

A tanfolyam alatt és utána is tudsz a Boltban nézelődni és vásárolni 10% kedvezménnyel, ha valamire szükséged lenne.

Gyertek! Jó lesz, mi is veletek tartunk! :)